Čeština
Hledat

Naše aktivity

VELKOOBCHOD
MALOOBCHODNÍ SÍŤ SPECIALIZOVANÝCH PRODEJEN
EXPORT

Firma Plaček Pet Products s.r.o. je velkoobchodní společnost zabývající se chovatelskými potřebami a krmivy s největším ročním obratem v České republice. Firma byla založena již v roce 1989 jedinou fyzickou osobou. Díky úžasnému rozmachu se v roce 1996 přetransformovala na Plaček Pet Products s.r.o. Postupně byly zakládány i sesterské firmy na Slovensku, v Rusku, v Lotyšsku.
 
V roce 2003 byl otevřen první úspěšný franchizovaný obchod s chovatelskými potřebami ve Znojmě. Následovaly obchody v Mladé Boleslavi, Pardubicích, Liberci a jejich síť se stále rozšiřuje. Filozofií výstavby frančizových obchodů je poskytnout našim konečným zákazníkům stejné prodejny s jednotným, kvalitním a zároveň širokým sortimentem po celé republice, špičkový servis, unifikovaný vyškolený tým, jistotu a radost z nákupů.

Dnes patří společnost Plaček Pet Products s.r.o. k největším hráčům na trhu v oblasti chovatelských potřeb v České republice, je významným zaměstnavatelem v regionu, svou investiční činností mění urbanistický vzhled okolí Poděbrad a je respektovaným partnerem v celé řadě zemí světa.

V centrále firmy pracuje více než 100 zaměstnanců v moderním administrativním a skladovém areálu na vlastním rozsáhlém pozemku o rozloze 27.000 metrů čtverečních, kde byla v srpnu 2005 dokončena stavba šesté skladovací haly. Celkem tak máme k dispozici více než 5 000 metrů čtverečních skladové plochy (pro představu je to zhruba rozloha fotbalového hřiště.

Společnost reprezentuje tým 15 odborně školených obchodních zástupců. Obchodní zástupci mají na starost určitý region. V současnosti pokrýváme servisně celé území ČR. Zásobujeme pravidelně více než 850 odběratelů, mezi nimiž nechybí Hornbach, OBI i Baumax. Ve spolupráci se spediční firmou jsme zavedli SERVIS 48, který zajistí dodání jmenovitých položek sortimentu do 48 hodin od vytvoření objednávky kamkoliv v České republice.

Strategií firmy je poskytovat svým zákazníkům široký servis nejvyšší kvality a nabízet co nejširší sortiment zboží světových značek. Na českém trhu jsme proto získali zastoupení značek světových lídrů v tomto oboru IAMS - Eukanuba, Tetra, Hagen (se značkami Fluval, Laguna, AquaClear, Elite, Glo, Nutrafin, Marina, CatIt, DogIt, LivingWorld, ExoTerra), Aquael, Juwel, Flexi, Nestle, Savic, Flamíngo, Beaphar, Hobby Aquarium Dohse, Katrinex, Pet Safe, Zoo Med USA, Quality Plus, Dayang, Quingdao Agros, Arjan Overseas, Dog Bag, Zolux , Eurozoo, Greenies a dalších. Z domácího sortimentu nelze vynechat značky Cat Gato,

O značky, které tvoří důležitou část spektra sortimentu firmy pečují specializovaní Brand manažeři, Produkt manažeři a marketingový manažer.

Z bohatého katalogu, který obsahuje téměř 9000 položek si vybere opravdu každý! Nabízíme programy pro všechny druhy domácích mazlíčků - psy, kočky, akvarijní rybičky, ptáky, plazy i koně.